28 Eylül 2012 Cuma

Mama Mio Türkiye'de...

Londra’da dört güzellik uzmanı tarafından kurulan Mama Mio markası artık Türkiye'de. Markanın Harvey Nichols'ta gerçekleştirilen özel toplantısına, markanın yaratıcılarından Tanya Kazeminy Mackay da katıldı ve markanın doğuş hikayesini bizlere anlattı. Dört kadın, kendilerini daha iyi hissetmek ve daha iyi görünmek için bu işe girişmişler ve her ürünü bizzat  kendi cilt problemlerinden yola çıkarak geliştirmişler.

Markanın en beğendiğim noktalarından biri, kullanıcı için kötü olan her şeye hayır demeleri. Parfümleri bile doğal. Ayrıca ürünleri sunarken onu destekleyecek özel egzersizler de öneriyorlar. Günde sadece 60  sn. zaman ayırarak yapılabilen ve her bölge için farklılık gösteren egzersizler, ürünün kullanım kılavuzlarında yer alıyor.

Mama Mio, Türkiye’de şu an cilt bakımı, vücut bakımı, selülit/sıkılaştırıcı bakım ve hamilelik ürünlerini satışa sunuyor.  Harvey Nichols mağazalarından ulaşabilirisiniz.1 yorum:

  1. Tarzınızı hep beğenirdim seçimleriniz her zman çok zevkli ve elegan, blogunuz olduğunu ise henüz bugün öğrendm ve keşfettiğime sevindim, hemen izlemeye alıyorum :)

    http://bir-alisveriskoligin-itiraflari.blogspot.com/

    YanıtlaSil